Welkom op de website van Parochie Verband IJsselvallei
 
Epe Vaassen De Vecht Twello Bussloo Klarenbeek Loenen - Eerbeek Home
 
 


COLOFON

WEBSITE PAROCHIE HH. FRANCISCUS EN CLARA

Redactieleden

dhr. Pieter de Wolf
mevr. Carin Heere-Alkemade
pastor drs. Ivan Kantoci p.w.

e-mail:redactie-website@franciscusenclara.com

Webmaster

pastor drs. Ivan Kantoci p.w.
e-mail:webmaster@franciscusenclara.com
Tel. 0571-261914

Heeft u vragen, opmerkingen en/of suggesties? Dit kunt u via e-mail laten weten aan de webmaster.

Wilt u gebruiker worden (beheerder) van een of enkele pagina's van de geloofsgemeenschap op van de parochie? Informatie is te krijgen bij de webmaster.

Provider website
DeeWeeDee Dynamic Web Development

Locale webmasters

Locatie H. Martinus Epe:
dhr. Peter Weehuizen
e-mail: cpweehuizen1952@kpnmail.nl
tel. 0578-616306

Locatie H. Martinus Vaassen:
dhr. Anton Biesterbos
e-mail: anton@biesterbos.eu
tel. 0578 572979
dhr. Niek Melenhorst
e-mail: niek.melenhorst@gmail.com
tel. 0578 572352

Locatie H. Antonius van Padua De Vecht
Vacature

Locatie H. Martinus Twello
dhr. Harry Bruns
e-mail: webmaster.martinus.twello@gmail.com

Locatie H. Martinus Bussloo
dhr. Martien van Strien
e-mail: mvstrien41@kpnmail.nl
0575 502887

Locatie O.L. Vrouw Tenhemelopneming Klarenbeek
dhr. Harry Linderhof
e-mail:
harry_linderhof@hotmail.com
055 3011971
dhr. Hans van Sterkenburg
e-mail:
hansvansterkenburg@planet.nl
055 3011212

Locatie H. Antonius Abt en de H. Geest
dhr. Jeroen Klomp
e-mail:
joenuzzz@gmail.com

terug naar boven

 
© 2012 Franciscus en Clara parochie